Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1

  • 85 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 Κωνσταντινούπολη 85 τ.μ. Βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από το Τζαμί Φατίχ. Στους δραστήριους επισκέπτες παρέχεται πρόσβαση σε παγοδρόμιο.

Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στην κουζίνα και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 προσφέρει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Το Πάρκο Taksim Gezi απέχει περίπου 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα, ενώ η Γέφυρα του Γαλατά βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το κέντρο της πόλης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια. Το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 βρίσκεται κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Αγία Σοφία. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Fatih, η οποία βρίσκεται σε απόσταση μόλις 500 μέτρων απο αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 Κωνσταντινούπολη
Mutlu Flat Terrace
Τιμή μόνο για κινητά

Mutlu Flat Terrace

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
340 μ από το κατάλυμα
Fatih'De Otel Olanagi Sunan Esyali Daire
Τιμή μόνο για κινητά

Fatih'De Otel Olanagi Sunan Esyali Daire

359 μ από το κατάλυμα
USD 117 USD 105
ανά νύχτα
The Modda Aparts
Τιμή μόνο για κινητά

The Modda Aparts

742 μ από το κατάλυμα
USD 54 USD 49
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Ατατούρκ
    45 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Aksaray Tram Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 14:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας34-1710
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1;
      Το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 βρίσκεται κοντά σε Fatih Mosque and Complex.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 περιλαμβάνουν Πύργος Beyazit, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 περιλαμβάνουν Hanegah και Eski Kafa Restaurant και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 85 μ².
    • Πόσα άτομα μπορούν να φιλοξενηθούν στο αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα μπορεί να προσφέρει διαμονή σε 5 άτομα.
    • Στο το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Ατατούρκ
    45 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Aksaray Tram Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Fatih'Te Yeni 3 Odali Daire No 1 Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο